Sziasztok!
Már a Blogger Identity Tag-ben egy kicsit szó esett róla, hogy miért írok blogot, ám ebben a bejegyzésben ezt szeretném kicsit jobban kifejteni.
És akkor most jöjjön 5 tény rólam, ami miatt nagyon izgatott vagyok, mert mindig is szerettem az ilyen jellegű bejegyzéseket olvasgatni és már ide is terveztem egyet.
1. Tudok fuvolán játszani
2. Meg szeretném tanulni a jelnyelvet
Szerintem a jelnyelv nagyon érdekes, Youtube-on is sok ilyen videót szoktam nézni, például olyanokat, amiben eljelelnek egy népszerű pop dalt. A jelnyelv nálam fent a képzeletbeli "milyen nyelveket akarok megtanulni" listámon. Mellette szerepel még a svéd és az olasz is.
3. Szeretem a balettot
Bár én nem űzöm ezt a sportot (bár egyszer be szeretnék iratkozni táncolni), attól még egyszerűen lenyűgöz. Szeretek minden balettal kapcsolatos képet/videót/zenét. Még nem jártam balettelőadáson, de egyszer mindenképpen el akarok jutni alap darabokra, mint a Diótörő vagy a Hattyúk tava. 4. Úszok
Tudok és szeretek úszni, régen voltam egy versenyen is, ahol ezüst és bronz érmet nyertem. Jelenleg egy nagy szünetet tartok, már több éve nem voltam uszodában, de vissza szeretnék térni, mert az egészségemnek miatt is javasolta az orvos és mert mást nem igazán szívesen sportolok.
5. Nagyon rossz a kézügyességem
Egyszerűen nem tudok normálisan semmit kivágni, megragasztani, én voltam a technikaóra réme, én voltam az, akihez mindig oda kellett, hogy jöjjön a tanár, mert kb. a második lépésnél elakadtam. Szerencsére a tanárunk jófej volt, és máshogy is lehetett jó jegyet szerezni nála, nem csak barkácsolással. A rajztudásom is hasonló szinten van, bár szerintem rajzolni még mindig jobban tudok, mint origamizni.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése